Masaż - ukojenie dla ciała i umysłu - Skorzystaj z promocji!

Masaż – ukojenie dla ciała i umysłu​

Masaż - ukojenie dla ciała
i umysłu

Jeśli czujesz, że:

 • nowy rok stawia przed Tobą solidne ograniczenia;
 • jeśli obecny czas jest dla Ciebie stresujący, a masz przed sobą jeszcze długi okres pracy;
 • jeśli Twoje plecy wołają o pomoc po długich godzinach przy biurku;
 • jeśli po prostu chcesz znaleźć czas tylko dla siebie;

Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie!

Masaż z 50% zniżką

W tygodniu 14 – 18 marca 2022r. chcielibyśmy zaprosić Was na masaż z 50 % zniżką u Macieja Fiedora na ul. Rzecznej 8/1.

Jakie masaże obejmuje zniżka?

 • masaż klasyczny,
 • masaż relaksacyjny,
 • masaż sportowy,
 • masaż głęboki,
 • masaż tajski

Każdy z nich ma swoje zalety i działa na nasze ciało w inny sposób. Jednak głębokie odprężenie, rozluźnienie mięśni i możliwość odnalezienia wewnętrznego spokoju są możliwe dzięki każdemu z nich.

Masaż klasyczny

Częściowy 30 min – 80 zł 40 zł

Częściowy 45 min – 150 zł 75 zł

Całościowy 60 min – 160 zł 80 zł

Masaż klasyczny oparty jest na wielu różnych technikach, między innymi na głaskaniu,  rozcieraniu, ugniataniu, oklepywaniu, wibracjach. Bardzo korzystnie wpływa na układ krwionośny oraz limfatyczny. Oddziałuje również bezpośrednio na nasz układ nerwowy oraz hormonalny poprzez zwiększenie wydzielania serotoniny. Jest to jeden z najważniejszych neuroprzekaźników w mózgu odpowiedzialny za procesy zasypiania, kontrolę nastroju i samopoczucia. Masaż klasyczny wpływa również na poprawę elastyczności mięśni i ruchomości stawów.

Masaż relaksacyjny

60 min – 160 zł 80 zł

90 min – 220 zł 110 zł

Jako, że masaż relaksacyjny ma przede wszystkim służyć wyciszeniu pacjenta, uspokojeniu myśli, bardzo często podczas masażu relaksacyjnego korzysta się z olejków zapachowych, by dzięki aromaterapii stworzyć w gabinecie jeszcze bardziej odprężającą atmosferę.

Techniki masażu relaksacyjnego czerpią bardzo dużo z masażu klasycznego: masażysta głaszcze (głaskanie podłużne i koliste), uciska, ugniata, rozciera ciało pacjenta, a zabieg kończy, powracając do głaskania. W trakcie masażu relaksacyjnego wykonuje się powolne, spokojne ruchy, obniżające napięcie mięśni i nerwów. Rezygnuje się natomiast z rozcierania poprzecznego i bardziej energicznych ruchów.

Masaż sportowy

60 min – 160 zł 80 zł

Również w tym rodzaju masażu stosuje się podobne techniki do wykorzystywanych w masażu klasycznym. Różnica polega na tym, że w masażu sportowym pracuje się na określonym mięśniu lub grupie mięśniowej i używa się dużo większej siły nacisku niż w przypadku masażu klasycznego. Pozawala ona na większą stymulację tkanki głębokiej powodując, że staje się ona mobilniejsza, elastyczniejsza i mniej podatna na urazy. Masaż sportowy przyśpiesza regenerację mięśni, ścięgien i więzadeł, zmniejsza napięcie mięśniowe oraz zwiększa zakres ruchu.

Masaż głęboki

Częściowy 30 min – 80 zł 40 zł

Częściowy 45 min – 150 zł 75 zł

Całościowy 60 min – 160 zł 80 zł

Masaż głęboki bardzo często rozumiany jest w sposób błędny i utożsamiany z silną oraz bolesną pracą na mięśniach. W rzeczywistości metoda nie wiąże się z wywieraniem mocnego nacisku na tkanki, nie wymaga od terapeuty dużej siły, natomiast może być delikatna i łagodna. Każdy ruch wykonywany jest bardzo powoli, z ogromną precyzją i odpowiednio dobraną siłą nacisku. Oprócz otwartych dłoni i opuszków palców w masażu tkanek głębokich wykorzystuje się również kostki, pięści, łokcie i przedramiona. 

Masaż głęboki działa zdrowotnie poprzez:

 • zwiększenie elastyczności tkanek;
 • regulację napięcia mięśniowo-powięziowego;
 • przywracanie prawidłowej postawy;
 • wzrost ruchomości w stawach;
 • poprawę ukrwienia tkanek.

Masaż tajski

1h – 160 zł 80 zł

1h 30 min – 220 zł 110 zł

2h – 270 zł 135 zł

Masaż tajski jest też określany jako joga pasywna, joga dla leniwych, czy joga tajska. To jeden z typów masażu głębokiego polegający na uciskaniu różnych punktów na ciele, a także na rozciąganiu m.in. mięśni osoby masowanej. 

Osoba masowana powinna być ubrana w luźne, nieprzylegające do ciała i niekrępujące ruchów ubranie. Masaż wykonuje się na obszernej macie, co pozwala układać masowanego w różnych pozycjach oraz pozwala masażyście pracować całym ciałem używając do tego nie tylko rąk, ale też łokci, przedramion, stóp oraz kolan.

Masaże tajskie są polecane przede wszystkim osobom cierpiącym na depresję, będącym w długotrwałym stresie, pracującym w miejscach źle wpływających na ich zdrowie psychiczne i fizyczne, chronicznie zmęczonym oraz narzekającym na brak energii.

Takiej obniżki nie było u nas już dawno!

Liczba miejsc jest ograniczona, zapraszamy do zapisów!

FemmeMED

Ul. Rzeczna 8/1 Kraków

730 174 307

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *