masaż kobido, masaż twarzy, masaż Kraków

Japoński liftingujący masaż twarzy 

Korzenie japońskiego masażu sięgają XV wieku. Powstał na bazie chińskiego masażu AnMa, co oznacza naciskać (An), pocierać (Ma). Założeniem masażu AnMa było uznanie piękna jako stanu doskonałej równowagi pomiędzy zdrowiem fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Japońska technika masażu twarzy to wynik długotrwałej rywalizacji pomiędzy najlepszymi mistrzami masażu AnMa. Niemożność rozstrzygnięcia który z masażystów jest zwycięzcą spowodowała, że postanowili zjednoczyć swoje talenty tworząc nową, wyjątkową technikę masażu. 

 Rytuał ten to naturalny zastępca botoksu, to masaż twarzy, szyi i dekoltu wykonywany w ściśle określonym schemacie. Nie działa jedynie na powierzchni skóry, ale przez swoją złożoność i intensywność również w jej głębszych warstwach, strukturach mięśni i powięzi, oprócz wyraźnej poprawy wyglądu i kondycji skóry gwarantuje również głęboki relaks. 

Składa się z około tysiącach ruchów: subtelnych, szybkich, intensywnych zapewniając widoczną oraz długotrwałą poprawę wyglądu i kondycji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Masaż ten to profilaktyka procesów starzenia się skóry. W wyniku masażu następuje wygładzenie zmarszczek, podniesienie owalu twarzy, wzmaga się produkcja kolagenu i elastyny, dzięki czemu poprawia się jędrność i napięcie skóry, stąd nazywamy jest liftingiem bez skalpela i stanowi alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. 

 

Wskazania do Masażu Kobido: 

Skóra:

  • wiotka, wymagająca ujędrnienia
  •  szara, wymagająca odżywania
  •  postarzała, wymagająca liftingu

Likwidacja napięć mięśniowych 

Przeciwwskazania do liftingującego masażu twarzy: 

Przerwanie ciągłości naskórka

Stany zapalne skór- zakaźne i alergiczne

Ostre stany zapalne organizmu- gorączka 

Nieleczone wysokie nadciśnienie tętnicze

Ekstrakcja zęba, stany ropne okołozębowe

Cera naczynkowa

Botoks- 2 tygodnie od zabiegu

Kwas hialuronowy- 2 miesiące od zabiegu

Nici liftingujące- 6 miesięcy od zabiegu

 

Odwiedź nas na miejscu:

FemmeMed, ul. Rzeczna 8/1 Kraków

 

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się z nami telefonicznie: 730 174 307.

 

Zapoznaj się też z pełną OFERTĄ świadczeń FemmeMed w Krakowie.