naruroterapia

NATUROTERAPIA – to wykorzystywanie przez naturoterapeutę naturalnych metod terapii.

Terapie te połączone z praktykami klasycznej medycyny pozwalają na holistyczne podejście do pacjenta, a tym samym szybszą i dokładną diagnostykę jego schorzenia.

Naturopatia to filozofia życiowa, która dąży do przyjęcia stylu życia jak najbardziej zbliżonego do natury. Uznaje się, że nasze ciało posiada ogromne możliwości samoleczenia, o ile dostarczone zostaną właściwe wartości odżywcze, odpowiednie nawodnienie, regularny ruch oraz, co równie istotne, czas na relaks. W naturopatii objawy chorobowe są traktowane jako sygnał, że wewnętrzna równowaga organizmu została zakłócona.

naturoterapia

Wizyta z naturopatą

Podczas wizyty przeprowadzany jest test elektro-akupunktury oraz wywiad.

“Na tej podstawie oceniam stan zdrowia Twojego organizmu, wskazuję ewentualne problemy i dobieram dietetyczne oraz naturoterapeutyczne wskazania, które mają wspomóc organizm w trwającym problemie zdrowotnym.”

“Podczas spotkania wykonuję pomiar urządzeniem SALVIA, które pozwala opracować mapę toksycznych obciążeń organizmu. Nadmiar toksyn, obecnych patogenów i powstające infekcje, w znacznym stopniu przyczyniają się do powstawania różnych schorzeń, dlatego, aby osiągnąć trwałą poprawę zdrowia, należy je usunąć, doprowadzając do równowagi organizmu. Dodatkowo zostaną sprawdzone niedobory pierwiastków oraz witamin, które zostaną omówione wraz z błędami żywieniowymi. Dowiedzą się Państwo, jaka jest przyczyna aktualnych problemów zdrowotnych, jakie obciążenia występują w organizmie oraz co należy wykonać w celu poprawy zdrowia i samopoczucia.”
– Damian Grzeszczak, dietetyk, naturopata

Zapraszamy na wizytę do FemmeMED

Najbliższy termin wizyt indywidualnych z naturopatą Damianem Grzeszczakiem z SanoNaturo w FemmeMED:

16 CZERWCA 2023!

Nie czekaj! Zapisz się na wizytę!

Zapisy pod numerem:
882-157-366

kontakt@sanonaturo.pl
sanonaturo

femmemed