Dzień babci i dziadka to doskonały moment, aby wyrazić miłość i troskę, podarowując coś wyjątkowego. W tym roku postaw na prezent, który zatroszczy się o zdrowie Twoich dziadków! Konsultacja u fizjoterapeuty to nie tylko upominek, ale także inwestycja w ich lepsze samopoczucie. A jeśli wiesz, że Twoi dziadkowie potrzebują chwili relaksu lub regeneracji – podaruj im nasz VOUCHER!

Konsultacje z fizjoterapeutą

Już 22 stycznia będziecie mogli skorzystać z profesjonalnej konsultacje 3o minutowe z fizjoterapeutą za jedyne 50 zł! To doskonała szansa na dokładne zbadanie ewentualnych dolegliwości czy dyskomfortów związanych z układem mięśniowo-szkieletowym. Fizjoterapeuta dostosuje konsultację do indywidualnych potrzeb, oferując spersonalizowane rady i wskazówki dotyczące poprawy stanu zdrowia.

Vouchery

Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja, aby obdarować swoich najbliższych wyjątkowym prezentem. Zamiast tradycyjnych upominków, podaruj im coś, co zadba o ich zdrowie, dobre samopoczucie i chwilę relaksu. Nasze vouchery to wyjątkowy gest, który docenią zarówno dziadkowie, jak i babcie.

dzień babci i dziadka

Jak zamówić voucher?

  1. Napisz maila pod adres kontakt@femmemed.pl lub zadzwoń 730 174 307, a my przygotujemy wszystko za Ciebie.
  2. Podaj rodzaj zabiegów jaki Cię interesuje oraz imię i nazwisko osoby, której chcesz je sprezentować.
  3. Przygotujemy dla Ciebie VOUCHER zapakowany w prezentowe pudełko.
  4. Prezent możesz odebrać u nas osobiście (ul. Rzeczna 8/1, ul. Władysława Konopczyńskiego 15, ul. Klimeckiego 8,
    ul. Koło Strzelnicy 3)
     lub jeżeli potrzebujesz, możemy Ci go wysłać w formie elektronicznej.
  5. Vouchery można wykorzystać w dogodnym terminie. Są ważne 120 dni od daty zakupu.