masaż transbukalny

Masaż transbukalny jest rodzajem masażu twarzy. Nazwa masażu pochodzi od łacińskich słów trans – przez i buccalis – policzki. Technika tego masażu polega na ugniataniu tkanek twarzy od wewnętrznej strony jamy ustnej oraz zewnętrznej części policzków. Przywracanie optymalnego napięcia twarzy, poprawa owalu, spłycenie zmarszczek w okolicach ust to efekty, których możemy spodziewać się przy regularnym korzystaniu z masażu transbukalnego. Masaż ma charakter rewitalizująco-liftingujący.

Stosując odpowiednie uciskanie i masowanie policzków przede wszystkim od wewnątrz, pracujemy na mięśniach głębokich twarzy. To właśnie działanie od wewnątrz jamy ustnej daje szansę na tak intensywną regenerację tkanek. Przy regularnym stosowaniu pozwala na uzyskiwanie bardzo dobrych efektów.

Efekty masażu:

  • policzki, nos i wargi stają się elastyczniejsze
  • zmarszczki znacząco się spłycają
  • optycznie powiększa się oko
  • powieki, kąciki ust i policzki unoszą się 
  • zmniejsza się widoczność drugiego podbródka
  • zmniejsza się także częstotliwość występowania bólów migrenowych

Wskazania do masażu transbukalnego

masaż transbukalny

Wskazaniami do masażu transbukalnego są zmarszczki mimiczne, neurologiczne objawy zwiększonego napięcia mięśni twarzy. Dodatkowo wspiera niwelowanie paraliżu mięśni twarzy po porażeniu lub udarze mózgu. Masaż wspomaga również leczenie migrenowych bólów głowy czy bruksizmu.

masaż

Wiedzę o kultywacji zdrowia i piękna czerpałam podczas studiów i licznych kursów, natomiast najważniejsze doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas szkoleń u najwybitniejszych instruktorów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Mianowicie uczyłam się między innymi od takich mistrzów, jak doktor Sergey Shchurevich, specjalista wykorzystujący techniki masażu w zabiegach estetycznych. Jednak ostateczna wartość zdobytej przez lata wiedzy ukazuje mi się dopiero wtedy, gdy stosuję ją w codziennej pracy z pacjentami więc mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła podzielić się nią także z Tobą i zainspirować Cię do zabiegów zgodnych ze zdrowiem, pięknem i szczęściem.

Serdecznie zapraszam na zabiegi!

Masaż jest możliwy w dwóch lokalizacjach:

ul. Rzeczna 8/1 +48 730 174 307

ul. Raciborska 17 +48 531 128 447

Zobacz CENNIK