Z okazji Dnia Ojca mamy też coś dla Panów. Jednak Panie są równie mile widziane!

W tygodniu 20-24 czerwca mamy promocję na masaż oraz konsultację fizjoterapeutyczną : 130 zł/60min u Macieja Fiedora na ul. Rzecznej 8/1.

Mówi się, że jeszcze nikt nie wyszedł spod jego rąk niezadowolony!

Możesz również zakupić wybrane zabiegi w postaci VOUCHERU dla taty!

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. 

Do wyboru

Masaż:

  • tajski 60 minut – 160 zł  130 zł
  • klasyczny całego ciała 60 minut – 160 zł  130 zł
  • relaksacyjny całego ciała 60 minut – 160 zł  130z zł
  • sportowy  60 minut – 160 zł 130 zł

Konsultacja fizjoterapeutyczna 60 minut – 150 zł 130 zł

Masaż tajski

Masaż tajski jest też określany jako joga pasywna, joga dla leniwych, czy joga tajska. To jeden z typów masażu głębokiego polegający na uciskaniu różnych punktów na ciele, a także na rozciąganiu m.in. mięśni osoby masowanej. 

Osoba masowana powinna być ubrana w luźne, nieprzylegające do ciała i niekrępujące ruchów ubranie. Masaż wykonuje się na obszernej macie, co pozwala układać masowanego w różnych pozycjach oraz pozwala masażyście pracować całym ciałem używając do tego nie tylko rąk, ale też łokci, przedramion, stóp oraz kolan.

Masaże tajskie są polecane przede wszystkim osobom cierpiącym na depresję, będącym w długotrwałym stresie, pracującym w miejscach źle wpływających na ich zdrowie psychiczne i fizyczne, chronicznie zmęczonym oraz narzekającym na brak energii.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny oparty jest na wielu różnych technikach, między innymi na głaskaniu,  rozcieraniu, ugniataniu, oklepywaniu, wibracjach. Bardzo korzystnie wpływa na układ krwionośny oraz limfatyczny. Oddziałuje również bezpośrednio na nasz układ nerwowy oraz hormonalny poprzez zwiększenie wydzielania serotoniny. Jest to jeden z najważniejszych neuroprzekaźników w mózgu odpowiedzialny za procesy zasypiania, kontrolę nastroju i samopoczucia. Masaż klasyczny wpływa również na poprawę elastyczności mięśni i ruchomości stawów.

masaż

Masaż relaksacyjny

Jako, że masaż relaksacyjny ma przede wszystkim służyć wyciszeniu pacjenta, uspokojeniu myśli, bardzo często podczas masażu relaksacyjnego korzysta się z olejków zapachowych, by dzięki aromaterapii stworzyć w gabinecie jeszcze bardziej odprężającą atmosferę.

Techniki masażu relaksacyjnego czerpią bardzo dużo z masażu klasycznego: masażysta głaszcze (głaskanie podłużne i koliste), uciska, ugniata, rozciera ciało pacjenta, a zabieg kończy, powracając do głaskania. W trakcie masażu relaksacyjnego wykonuje się powolne, spokojne ruchy, obniżające napięcie mięśni i nerwów. Rezygnuje się natomiast z rozcierania poprzecznego i bardziej energicznych ruchów.

Masaż sportowy

Również w tym rodzaju masażu stosuje się podobne techniki do wykorzystywanych w masażu klasycznym. Różnica polega na tym, że w masażu sportowym pracuje się na określonym mięśniu lub grupie mięśniowej i używa się dużo większej siły nacisku niż w przypadku masażu klasycznego. Pozwala ona na większą stymulację tkanki głębokiej powodując, że staje się ona mobilniejsza, elastyczniejsza i mniej podatna na urazy. Masaż sportowy przyśpiesza regenerację mięśni, ścięgien i więzadeł, zmniejsza napięcie mięśniowe oraz zwiększa zakres ruchu.

Konsultacja fizjoterapeutyczna

Doskwiera Ci ból? Chcesz wrócić do sprawności sprzed urazu? Pragniesz wiedzieć jak dbać o swoje ciało?

Zapisz się na konsultację fizjoterapeutyczną. Maciej dokładnie przeanalizuje Twój problem i odpowie na nurtujące Cię pytania. Sprawi, że poczujesz się lepiej w swoim ciele. Na co dzień w swojej pracy fizjoterapeutycznej łączy techniki powięziowe, terapię manualną oraz masaż tkanek głębokich. 

Zapisz się pod numerem: 730 174 307

FemmeMED Krakó ul. Rzeczna 8/1

Śledź nas również w Social Mediach: