psycholog kliniczny

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu specjalistów dołączyła Małgorzata Frankowska – Psycholog, specjalność kliniczna – Interwent kryzysowy w trakcie szkolenia.

Czym specjalizuje się Małgorzata?

Małgorzata specjalizuje się w pomocy osobom, które doświadczają lub doświadczyły szeroko pojętej przemocy psychicznej, zwłaszcza z zakresu cyklu narcystycznej i psychopatycznej przemocy. Psycholog kliniczny pomaga zrozumieć jej złożoność, zawarte w niej techniki manipulacji oraz wspiera na drodze w odbudowaniu siebie.

Zapraszamy do współpracy osoby będące w tzw. trudnych relacjach, w sytuacjach okołorozwodowych, będących w okresie zmian życiowych i zawodowych, doświadczających stresu oraz te, które chcą popracować nad swoimi traumami z dzieciństwa i mechanizmami, które w dorosłości przeszkadzają im w pełni korzystać ze swojego potencjału.

Ukończone kursy

Małgorzata ukończyła kursy (z certyfikatem i zaświadczeniem MEN) z zakresu:

   • Psychotraumatologii

    • Psychoonkologii praktycznej

     • Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach

      • Terapii zajęciowej

       • Terapii schematów

        • Terapii poznawczo- behawioralnej

         • Wstępu do suicydologii

          • Zarządzania zasobami ludzkimi

         Wizyty u psychologa klinicznego to normalna sprawa!

         Wiele osób uważa, że szukanie pomocy u psychologa może zostać źle odebrane przez otoczenie. Choć świadomość społeczna dotycząca tego, jak ważne jest zdrowie psychiczne, rośnie, wizyty u psychologa są często traktowane bardzo stereotypowo. Dlatego też, ludzie wstydzą się tej pomocy i obawiają się negatywnej reakcji otoczenia. 
         Pamiętaj jednak, że Twoje zdrowie jest najważniejsze!

          

         Psycholog w FemmeMED

         Małgorzata Frankowska

         Małgorzata Frankowska
         Psycholog- specjalność kliniczna – Interwent kryzysowy w trakcie szkolenia.

         Uważam, że w życiu najważniejsze są spotkania. Dla mnie to sens wszystkiego. Spotkania w gabinecie psychologicznym są szczególnie ważne. To często przestrzeń dla słów i myśli, których nie wypowiada się gdzie indziej, bo są zbyt bolesne, trudne i wstydliwe. Ta przestrzeń musi być bezpieczna, pełna szacunku i akceptacji, zaufania, uważności i empatii. Wierzę, że przestrzeń ta daje wytchnienie, służy analizie i przemyśleniom, motywuje do pracy i dobrych zmian. Głównym polem moich zainteresowań są zaburzenia osobowości, szczególnie: narcyzm, psychopatia, socjopatia oraz bordenline. Specjalizuję się w pomocy osobom, które doświadczają lub doświadczyły szeroko pojętej przemocy psychicznej, zwłaszcza z zakresu cyklu narcystycznej i psychopatycznej przemocy. Pomagam zrozumieć jej złożoność, zawarte w niej techniki manipulacji oraz wspieram na drodze w odbudowaniu siebie.

         Skontaktuj się z nami!

         📞 730 174 307

         📧kontakt@femmemed.pl

          

         Znajdź nas również w social mediach, gdzie publikujemy treści związane ze zdrowiem i obalamy krążące w internecie mity:

         Facebook: https://www.facebook.com/femmemedkrakow

         Instagram: https://www.instagram.com/femme_med_krakow/

         Przeczytaj także: Jak wprowadzić zdrowe nawyki?