naturalne kosmetyki

W okresie wakacji nasza skóra jeszcze bardziej potrzebuje pielęgnacji. Promieniowanie UV, słona woda, chlorowana woda, wiatr – wszystko to sprawia, że wymaga ona więcej uwagi.

Nadmiar słońca prowadzić może do zwiększenia liczby popękanych naczynek, przebarwień, a nawet trądziku (wysuszona słońcem skóra, zwiększa produkcję sebum).

Sól w wodzie, zwłaszcza, gdy pozostaje na naszej skórze po wyjściu z morza, może nie tylko przesuszyć skórę, ale także ją podrażnić. Podobnie może stać się z włosami. O ile sama kąpiel w morzu im nie zaszkodzi, tak zostawienie soli na włosach i dodatkowo wyjście na słońce może pozbawić je blasku i sprężystości.

Kolejnym niekorzystnym zjawiskiem atmosferycznym, który prowadzi do przesuszenia skóry jest wiatr. Szczególnie narażone na jego działanie są dłonie, twarz i usta.

naturalne kosmetyki

Odpowiednia pielęgnacja - naturalne kosmetyki w FemmeMed

Jak zapobiegać przesuszeniu i podrażnieniu skóry?

Najlepiej stosować głęboko nawilżające kremy lub natłuszczające masła oraz odżywcze balsamy. Ponadto odpowiednie kosmetyki pomogą nam uzyskać piękny kolor skóry latem. Aby uzyskać jednolitą, a przede wszystkim trwałą opaleniznę, trzeba usunąć martwe komórki naskórka peelingiem.

W stacjonarnych sklepikach FemmeMED przy ul. Raciborskiej 17 oraz przy ul. Rzecznej 8/1 możecie nabyć wiele doskonałych kosmetyków, które sprawią, że Wasza skóra w letnie dni będzie pełna blasku. Dodatkowo odznaczają się one naturalnym składem. 

Posiadamy szeroki wybór:

  • balsamów do ciała,
  • toników do twarzy,
  • peelingów
  • oraz wiele rodzajów serum

JUŻ TERAZ MOŻECIE JE DOSTAĆ W WYJĄTKOWEJ CENIE – 20%

naturalne kosmetyki

ZAPRASZAMY !

Zyskaj piękno z NATURALNYMI KOSMETYKAMI !

📞  730 174 307

FemmeMED

Ul. Raciborska 17 (Pasaż Ruczaj)

Ul. Rzeczna 8/1 Kraków