dzień kobiet

Przez cały rok wszystkie Panie są dla nas wyjątkowo ważne, jednak jest jeden taki szczególny dzień, w którym staramy się to bardziej pokazać – 8 MARCA!

Kobiece konsultacje u mgr Julii Ciszkiewicz

Jeśli zmagasz się z:

  • bólami okolic intymnych,
  • problemami z oddawaniem moczu, czy stolca,
  • nietrzymaniem moczu, 
  • bolesnymi miesiączkami, stosunkami

A może:

  • planujesz ciążę
  • jesteś w ciąży
  • przeżywasz połóg

Nie czekaj – zapisz się na konsultacje z fizjoterapeutką uroginekologiczną!

8 MARCA – w gabinetach FemmeMED ul. Rzeczna 8/1 będzie trwała wyjątkowa promocja:

 30 – minutowe konsultacje w cenie 50zł

fizjoterapia uroginekologiczna

Wiem jak trudną drogę musi przejść kobiece ciało i psychika, aby wydać na świat dziecko, dlatego wspieranie kobiet w tym procesie jest moją największą pasją. Pracuję z kobietami już w „zerowym” trymestrze, w okresie starań o dziecko, przeprowadzam przez wszystkie miesiące ciąży, przygotowuję do porodu oraz pomagam przejść bezpiecznie przez połóg. Ważna jest również dla mnie edukacja w zakresie karmienia piersią, prowadzę też terapię w przypadku nawałów i zastojów pokarmu. Zajmuję się także pacjentkami z problemem nietrzymania moczu, gazów i stolca, gazami pochwowymi, bolesnymi miesiączkami i stosunkami czy rozejściem mięśnia prostego brzucha.

Zadbaj z nami o zdrowie cery i oczu

Dodatkowo w dniach 06. – 10.03.2023r. z okazji Dnia Kobiet można skorzystać z pakietu:

Liftingujący masaż twarzy + sesja w okularach wodorowych –> 220zł        (oszczędzasz 50 zł)

Lokalizacja:
ul. Rzeczna 8/1 lub ul. Raciborska 17 (Pasaż Ruczaj)

masaż kobido

Składa się z około tysiącach ruchów: subtelnych, szybkich, intensywnych zapewniając widoczną oraz długotrwałą poprawę wyglądu i kondycji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Ponadto masaż ten to profilaktyka procesów starzenia się skóry. W wyniku masażu następuje wygładzenie zmarszczek, podniesienie owalu twarzy, wzmaga się produkcja kolagenu i elastyny, dzięki czemu poprawia się jędrność i napięcie skóry. Dlatego też nazywany jest liftingiem bez skalpela i stanowi alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. 

Za pomocą okularów wodorowych cząsteczki wodoru mogą w prosty sposób przenikać przez powierzchnię oka oraz przez skórę wokół nich, pomagając w szybszej regeneracji. Terapię z wykorzystaniem wodoru możemy z powodzeniem stosować w celu redukcji zmarszczek i worów pod oczami, zapobiegnięcia bezsenności, a nawet zahamowania procesu pogarszania się wzroku.

Okulary wodorowe to nowoczesne urządzenia skonstruowane przy współpracy z najlepszymi okulistami i poparte wieloma badaniami dotyczącymi wodoru molekularnego. Ponadto idealnie sprawdzą się jako dopełnienie kompleksowej terapii wodorem molekularnym i również jako osobna terapia wodorem, wspomagająca walkę z wszelkimi schorzeniami i chorobami oczu.

okulary wodorowe

Zapraszamy serdecznie!

Życzymy wszystkiego dobrego wszystkim Kobietom! Dlatego też zapraszamy do naszych gabinetów!
Dodatkowo przed konsultacją lub zabiegiem przygotujemy dla Pań mały poczęstunek.

Email: kontakt@femmemed.pl

Tel.: +48 730 174 307